Kredyt na start jednoosobowej działalności gospodarczej

Jednym z kredytów udzielanych klientom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą jest finansowanie przeznaczone dla Profesjonalistów. W związku z tym mogą z niego korzystać komornicy sądowi i adwokaci oraz notariusze i radcy prawni. Przyznawany jest on również lekarzom różnych specjalności, a w tym weterynarzom.

W zależności od indywidualnych potrzeb mogą oni wnioskować o kwotę do pięciuset tysięcy złotych pamiętając, że minimalna suma pieniędzy jaka może zostać im przyznana wynosi pięć tysięcy, spłacanych przez maksymalnie dziewięćdziesiąt sześć miesięcy. Podczas wydawania oceny zdolności kredytowej bank nie zwróci się do klienta z prośbą o przedstawienie możliwego zabezpieczenia i będzie wymagał jedynie udostępnienia wyciągów bankowych za okres sześciu miesięcy lub zeznania podatkowego PIT za ostatni rok działalności.

To sprawia, że kredyt na start prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej pozostaje finansowaniem udzielanym na podstawie jedynie osiąganych do tej pory przez firmę obrotów. Innego rodzaju produktem bankowym zapewniającym dostęp do dodatkowych pieniędzy potrzebnych przedsiębiorcom jest kredyt inwestycyjny.

Może on zostać udzielony na podstawie stwierdzanej zdolności kredytowej i zakładanych przychodów z inwestycji. Maksymalna kwota przyznanego finansowania wynosi trzy miliony złotych, dlatego staje się ono nie tylko kredytem na start, ale również na pełen rozwój działalności gospodarczej. Informacje na ten temat znajdują się na stronie https://www.ideabank.pl/ranking-kredytow-dla-firm.

Comments are closed.