Hotele kraków – recenzja hoteli.

To jest hotelowa wycieczka / recenzja Krakow Sheraton w Krakowie. Wycieczka obejmuje widoki na Club Room, Club Lounge, śniadanie w formie bufetu oraz ogromny hol na otwartym planie. REZERWUJEMY Z EKSPEDIAMI: Głównie rezerwujemy nasze hotele i loty z Expedia, ponieważ często mają one najbardziej konkurencyjne ceny i zawsze mieliśmy z nich dobrą obsługę klienta. 

W kwietniu, w okolicach Wielkanocy, zatrzymaliśmy się w krakowskim Sheratonu, który jest pięciogwiazdkowym luksusowym hotelem położonym nad brzegiem Wisły, obok Wawelu w Krakowie, Polska. Zatrzymaliśmy się w jednej z sal klubowych, która również objęła bezpłatny wstęp do hotelowego salonu Club Lounge, a także zamówiliśmy wcześniej śniadanie w formie bufetu. Materiał wideo zaczyna się poza hotelem, skąd widz ma widok hotelu z zewnątrz. Następnie przenosimy się do holu hotelowego / recepcji (goście z pokojami Club mają własną strefę zameldowania). Następnie udajemy się na czwarte piętro, na którym znajdują się wszystkie pokoje klubowe. Materiał filmowy podąża korytarzem do naszej sali klubowej, gdzie widz obejrzy zwiedzanie pokoju, łazienki i widok na Wisłę i Wawel. W pokoju znalazły się miłe akcenty, między innymi powitalny talerz owoców i zabawka do kąpieli Kraków Smoka w łazience (Smok jest symbolem Krakowa). Na wyposażeniu pokoju znajduje się ekspres do kawy Nespresso, głośnik Ipod Bluetooth dla urządzeń iPhone i urządzeń z systemem Android, 32-calowy telewizor z bezpłatnymi filmami na żądanie dla gości Club Room oraz telefon IP z systemem Cisco i różnymi informacjami na ekranie LCD. .

Pozostałe wyposażenie pokoju obejmuje żelazko, deskę do prasowania i elektroniczny sejf na kod PIN. Łazienka oferowała zwykłe udogodnienia, jakie można znaleźć w luksusowych hotelach (obecnie w większości hoteli). Po pierwszej nocy dostaliśmy podwójne udogodnienia, ponieważ jesteśmy dwie osoby w pokoju. W wyłożonej marmurem łazience znajdował się również waga i wanna oraz prysznic. Niestety kąpiel i prysznic nie były oddzielne (można by oczekiwać, że z 5-gwiazdkowego hotelu), ale jednak ciśnienie wody i regulacja ciepła działały bardzo dobrze i było dużo ciepłej wody. W sumie bardzo ładny pokój! Materiał wideo następnie koncentruje się na bufecie śniadaniowym, które było fantastyczne, trudno wyobrazić sobie coś, co ktoś mógłby przegapić z ogromnego wyboru Hotel Krakow Breakfast Buffet. Jedzenie jest pięknie podane i obejmuje wędliny (wędliny i ryby), jogurty i sery, owoce, świeże soki, stację jajeczną, z której można zamówić jajka przygotowane według upodobań i pieczywo / tost i wiele innych.

 

Śniadanie jest bardzo wartościowe i daje podróżnemu dużo energii na długi dzień zwiedzania Krakowa. Następnie materiał trafia do salonu Sheraton Kraków Club Lounge, z którego goście salonu są traktowani jako wolni od napojów bezalkoholowych i przekąsek oraz prywatny salon wyłącznie dla gości klubu. Napoje alkoholowe zawierały czerwone wino, białe jęki i piwo (zaskakująco nie było wina musującego, które mieliśmy w konkurencyjnym hotelu w Club Lounge). Napoje i przekąski w salonie Club Lounge są samoobsługowe, aw ciągu dnia przekąski dostępne przy drinku są naprawdę nudne. Przekąski na dzień składają się z frytek, krakersów, marynowanych grzybów / oliwek i orzechów (spodziewaliśmy się ciastek lub kanapek, których ponownie doświadczyliśmy w konkurencyjnych hotelach Club Lounge – krakowski hotel Sheraton powinien zdecydowanie rozważyć dodanie niewielkich kanapek do przekąski dnia dostępne w Club Lounge).

 

Wieczorem w salonie Club Lounge serwowane są nudne przekąski w ciągu dnia, kiedy stół wypełniony jest pysznymi przekąskami / kanapkami, zupami z deserami oraz kilkoma przekąskami z ryb i mięsa. Te przekąski były pięknie podane i bardzo smaczne (duże kciuki do wieczornego wyboru krakowskiego Sheraton Lounge w Club Lounge). Club Lounge obejmuje również małą strefę biznesową, w której podróżujący mają dostęp (za darmo) do dwóch komputerów i drukarki. Mamy nadzieję, że podoba wam się oglądanie naszej wycieczki / recenzji pięciogwiazdkowego hotelu Sheraton w Krakowie. Ten hotel jest bardzo dobrze położony w odległości krótkiego spaceru od wielu głównych atrakcji Krakowa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pobytu w tym hotelu i zatrzymam się tu ponownie, jeśli wrócimy do Krakowa, Polska – jednak mamy nadzieję, że przekąski w ciągu dnia w Club Lounge ulegną poprawie.

Sprawdź więcej na:

Comments are closed.